Tomas Knabikas

Geštalto terapijos praktikas

Manau, kad gyvenimas – iš principo nelengvas reikalas. Turime daug ką iškęsti: skausmą, nežinią, išsiskyrimą. Kai kurių dalykų negalime pasirinkti, nes jie yra dalis to, ką vadinu žmogiškąja drama.

Geresnė naujiena ta, kad dažnai kenčiame bereikalingai, nes nejučia vadovaujamės kažkada padarytomis išvadomis apie pasaulį, nors ir jis, ir mes pasikeitėme. Atpažinti pasenusias nuostatas ir elgesio modelius, kurie užveda ant tų pačių „grėblių“, – pirmas ir svarbiausias žingsnis į autentišką gyvenimą.

2022 m. baigiau ketverių metų studijas geštalto terapijos institute „Dialogas“, nuo 2020 m. užsiimu asmenine praktika. Geštalto terapija akcentuoja aktyvų terapeuto įsitraukimą, dėmesį „čia ir dabar“ patyrimui, alternatyvių mąstymo būdų tyrinėjimą. Pagrindinis terapijos tikslas – stiprinti sąmoningumą, savarankiškumą ir gebėjimą priimti save.

Savo darbe vadovaujuosi instituto etikos ir profesionalios praktikos kodeksu. Sesijų kokybe rūpinuosi reguliariose supervizijose bei asmeninėje terapijoje. Kviečiu į nemokamą pirmąjį susitikimą nuotoliniu būdu arba privačiame kabinete Vilniaus centre.

Tomas Knabikas

SUSISIEKIME

KABINETAS

Konstitucijos pr. 12
Vilnius

DARBO LAIKAS

I-V: 10:00 – 20:00
VI-VII: sutartinis