fbpx

Tomas Knabikas

Geštalto terapijos praktikas

Manau, kad gyvenimas – iš principo nelengvas reikalas. Turime daug ką iškęsti: skausmą, ligas, išsiskyrimą. Yra dalykų, kurių negalime pasirinkti, nes jie yra dalis to, ką vadinu žmogiškąja drama.

Geresnė naujiena ta, kad dažnai kenčiame bereikalingai – ir galime rinktis. Dažnai kentėjimo priežastis ta, kad nejučia vadovaujamės kažkada padarytomis išvadomis apie pasaulį, nors ir jis, ir mes pasikeitėme. Atpažinti tai, kas nebereikalinga, trukdo gyventi – pirmas ir svarbiausias žingsnis į pokyčius.

Trečius metus studijuoju geštalto terapijos institute „Dialogas“ ir užsiimu asmenine praktika. Geštalto terapija akcentuoja aktyvų terapeuto įsitraukimą, dėmesį „čia ir dabar“ patyrimui, alternatyvių mąstymo būdų tyrinėjimą. Terapijos tikslas – stiprinti sąmoningumą, savarankiškumą, gebėjimą priimti save ir palaikyti kontaktą.

Savo darbe vadovaujuosi instituto etikos ir profesionalios praktikos kodeksu. Sesijų kokybe rūpinuosi reguliariose supervizijose bei asmeninėje terapijoje. Kviečiu į nemokamą pirmąjį susitikimą privačiame kabinete Vilniaus centre.

Tomas Knabikas

SUSISIEKIME

+370 602 09276
t.knabikas@gmail.com

KABINETAS

Konstitucijos pr. 12
Vilnius

DARBO LAIKAS

I-V: 08:00 – 20:00
VI-VII: sutartinis